Pragniesz?

Chciałabyś wreszcie w pełni realizować swoje marzenia i kreować życie, którym możesz się cieszyć – czuć lekkość, wolność, nasycać się istnieniem.

***

Jesteś gotowa?

Jesteś gotowa by rozpuścić blokady, które stoją Ci na drodze do życia w przepływie, uwolnić traumy, oswoić lęki, ukochać cienie i wyłowić potencjały.

***

Potrzebujesz?

Zatrzymać się, wziąć głęboki oddech, i w spokoju spojrzeć na swoje życie bez oceniania, z czułością i szacunkiem do tego wszystkiego, co Cię do tej pory spotkało.

***

Zapraszam Cię na sesje Zanurzenia – wyprawę wgłąb oceanu Twojej podświadomości

Praca z podświadomością jest wielowymiarowa, działa
na wielu poziomach: osobistym, relacyjnym, zawodowym, duchowym. Pomaga dotrzeć do pierwotnego źródła problemów, ukoić dawne rany i traumy, zaprogramować umysł na wymarzoną przyszłość.

Oto najczęstsze wyzwania nad jakimi pracujemy z moimi klientkami:

 • Poczucie blokady w realizacji planów i marzeń
 • Auto-sabotaż, brak wiary w siebie
 • Zmęczenie, poczucie ładowania energii nie tam gdzie trzeba
 • Problem z uwolnieniem się ze starych zobowiązań i relacji
 • Kryzys duchowy, tożsamości, wieku średniego
 • Stres, przeciążony system nerwowy

Klientki też przychodzą do mnie, żeby się naładować pozytywnie:

 • ukoić trudne emocje: smutek, strach, żal, złość, poczucie winy
 • zaprogramować umysł na realizację planów i marzeń,
 • sprezentować sobie ceremonię na nowy etap życia,
 • podpiąć się do Źródła własnej mocy,
 • otworzyć się na kompletnie nowe możliwości

Zanurzenie to miks łagodnych form terapii duchowych w stanie głębokiego relaksu oraz technik programowania umysłu

Co się dzieje podczas sesji Zanurzenia?

Podczas Zanurzenia Twoje ciało relaksuje się, mózg wchodzi w fale Theta i rozluźnia się, czujesz się błogo i bezpiecznie. Wchodzisz w stan poszerzonej świadomości, a Twoje Ego puszcza kontrolę, prowadzenie przejmuje Twoje Wyższe Ja, dzięki czemu możesz:

 • spojrzeć na swój problem z innej perspektywy,
 • znaleźć rozwiązania,
 • dotrzeć do zapomnianych wspomnień,
 • przeprogramować wpisane w podświadomość programy

Poznaj techniki, jakich używam podczas sesji

HIPNOZA TRANSPERSONALNA

Hipnoza transpersonalna skupia się na odkrywaniu głębszych warstw umysłu i rozwijaniu samoświadomości, niekoncentrując się jedynie na eliminacji objawów. Pomaga zintegrować osobowość, zrozumieć relacje ze sobą i otoczeniem, oraz szukać większego sensu życia.

Każda sesja jest unikalna, może mieć przebieg symboliczny, biograficzny, okołoporodowy, rodowy, karmiczny. Model transpersonalny zakłada, że człowiek jest istnieniem wielowymiarowym, oprócz ciała i umysłu, posiada Duszę i połączenie z Czymś Większym niż my sami.

Stan głębokiej relaksacji podczas sesji umożliwia dostęp do podświadomości i nadświadomości, a stery przejmuje Wyższe Ja (Dusza) klientki i prowadzi w zgodzie z jej potrzebami, wartościami i gotowością na przeżycia wykraczające poza logikę i racjonalność. To ułatwia zrozumienie korzeni problemów oraz odkrywanie potencjałów i celów życiowych.

Certyfikat Praktyka Hipnozy Transpersonalnej zrobiłam u Dagmary Konopackiej z Polskiego Instytutu Hipnozy.

REGRESING

Regresing (lub hipnoza regresyjna) to proces  odkrywania wydarzeń z przeszłości lub nawet poprzedniego życia, które mogły wpłynąć na obecne emocje i zachowanie. 

Celem tego procesu jest zrozumienie, zintegrowanie i uzdrowienie traum, konfliktów lub problemów, które mogą wpływać na obecne życie klientki. Pomaga zbliżyć się do źródeł wyzwań, co może prowadzić do lepszego samopoznania i pozytywnych zmian w życiu.

Regresingu uczyłam się u Justyny Falkowskiej w ramach certyfikatu Terapeuty Nowej Ziemi.

TECHNIKI PROGRAMOWANIA UMYSŁU

Techniki programowania umysłu to zbiór narzędzi pomagających pozytywnie wpływać na nasze myśli, nawyki i przekonania. Wykorzystują zrozumienie działania umysłu i mózgu, w tym neuronauki, by zwiększyć pewność siebie, osiągać cele i radzić sobie z wyzwaniami w życiu.

Ja najczęściej sięgam do metody Silvy, opartej o praktyki relaksacyjne, wizualizacje i afirmacje, które wpływają na podświadomość. Łączenie świadomego poziomu umysłu (myśli, decyzji i działań) z poziomem podświadomości (naszymi ukrytymi, nieuświadomionymi procesami myślowymi i emocjami) pozwala na lepsze wykorzystanie ich potencjału, co wspomaga proces zmiany, osiąganie celów i rozwój osobisty.

Metody Silvy uczyłam się w 2002 roku i od tamtej pory, co jakiś czas sobie o niej przypominam i wtedy dzieją się cuda…

KĄPIEL ENERGETYCZNA

Kąpiel energetyczna to praktyka harmonizacji i oczyszczenia energii życiowej z wykorzystaniem medytacji, wizualizacji i praktyk energetycznych.  Zanurzamy się w pozytywnym energetycznym polu, co sprzyja odprężeniu, wzmocnieniu ciała i umysłu, umożliwiając odkrycie nowego poziomu witalności i spokoju. To Pole może nazywać Polem Morficznym, Polem Wszystkiego co Jest, Polem Miłości czy Źródłem. 

Ja stosuję kąpiel energetyczną w ramach otwierania przestrzeni przy wprowadzaniu w stany hipnotyczne na początku sesji. Zdarza się, że cała sesja jest Kąpielą w Wysokich Energiach, jeśli klient chce poprawić samopoczucie, dobrostan i zwiększyć harmonię w życiu bez zaglądania w podświadomość. Czasem Kąpiel Energetyczna jest zamawiania, jako ceremonia na nową drogę, nowy etap życia i w takim też celu używam jej podczas ostatniej sesji dłuższego procesu.

W 2001 zrobiłam 1 stopień REIKI Usui, powtórzyłam go w roku 2022 i zrobiłam kolejny stopień. Uzdrawiania energetycznego uczyłam się też u Justyny Falkowskiej w ramach Certyfikatu Terapeuty Nowej Ziemi. Jednak największy wpływ miało życie nad Oceanem na Wyspach Kanaryjskich, gdzie „spłynęła na mnie” samoistnie ta metoda, dlatego nazwałam ją Kąpielą Energetyczną czy Oceanicznym Reiki. Wzmacniałam ją, praktykując podczas pobytu nad Atlantykiem na Florydzie i podróży przez miejsca mocy w Peru i Boliwii. 

Dostępne opcje

POJEDYNCZA SESJA

Zanurzenie

Jednorazowa wycieczka wgłąb podświadomości.

 • 1 sesja online ok. 75-90 min
 • Do wykorzystania przez miesiąc od wykupienia
 • Opcja rozszerzenia pakietu (cena pakietu zostanie pomniejszona o koszt sesji)

Inwestycja: 250 zł

PAKIET 3 SESJI

Głębokie Zanurzenie

1-2-miesięczna transformująca podróż do Twojego wnętrza.

 • 3 sesje online ok. 75-90 min
 • Odstępy pomiędzy sesjami ok. 1-2 tygodnie
 • Do wykorzystania przez 3 miesiące od wykupienia programu
 • Pomiędzy sesjami zasugeruję działania wspierające transformację
 • 1 nagranie medytacji wspierającej proces do odsłuchiwania między sesjami wartości 100 zł

Inwestycja: 660 zł

(220 zł / sesja + gratis 1 medytacja wartości 100zł)

PAKIET SESJI 6+1

Pełne Zanurzenie

3-6 miesięczna transformująca wyprawa do Twojego wnętrza.

 • 7 sesji online ok. 75-90 min
 • Odstępy pomiędzy sesjami ok. 1-2 tygodnie
 • Do wykorzystania przez 6 miesięcy od wykupienia programu
 • Pomiędzy sesjami zasugeruję działania wspierające transformację.
 • 1 nagranie medytacji wspierającej proces do odsłuchiwania między sesjami wartości 100 zł
 • Spersonalizowana medytacja integrująca proces po zakończeniu programu o wartości 200 zł

Inwestycja: 1400 zł

(200 zł/ sesja + medytacja wartości 100zł + medytacja wartości 200zł)


Co się dzieje po zakupie programu?

 1. Potwierdzenie
  Dostajesz maila z potwierdzeniem zakupu oraz link do spotkania w naffy lub Google Meets.
 2. Przygotowanie
  Sesja trwa ok 75-90 min, ale wygospodaruj sobie conajmniej 2 godziny w razie przedłużenia sesji i żeby odpocząć po jej zakończeniu. Przed sesją przygotuj sobie przestrzeń, tak by podczas wpotkania mieć ciszę i spokój.
 3. Sesja pierwsza
  Na początku sesji omawiamy intencję i cel pracy. Potem relaksujemy umysłu ciało i zaczynamy głęboką pracę.
  Jeśli wykupiłaś pojedynczą sesję, to po jej zakończeniu możesz rozszerzyć ją na pakiet. W takim wypadku dostaniesz po sesji wytyczne do płatności, a cena pakietu zostanie pomniejszona o cenę pojedynczej sesji.
 4. Medytacja integrująca proces:
  Po pierwszej sesji w ramach pakietu „Pełne Zanurzenie”oraz „Głębokie Zanurzenie” dostajesz nagranie medytacji, której słuchanie pomiędzy sesjami pomoże wzmocnić proces.
 5. Kolejne sesje
  Pogłębiamy i kontynuujemy proces rozpoczęty na pierwszej sesji. Terminy kolejnych sesji ustalamy na bierząco. Sesje trwają ok. 75-90min.
 6. Prace domowe
  Pomiędzy sesjami czasem będę Ci proponować indywidualnie dobrane praktyki, jak ćwiczenia i rytuały, które będą Cię wspierały w procesie.
 7. Ostatnia sesja
  To nie tylko pogłębienie i kontynuacja procesu lecz także jego podsumowanie oraz ceremonia domknięcia procesu.
 8. Medytacja integrująca proces:
  W ramach pakietu „Pełne Zanurzenie” dostajesz spersonalizowaną medytację integrującą proces, którą nagrywam w ciągu kilkunastu dni po zakończeniu procesu. Jeśli wykupiłaś pojedynczą sesję lub pakiet czterech spotkań „Głębokie Zanurzenie” masz opcję zamówienia spersonalizowanej medytacji za cenę 200 zł
 9. Bonus dla pakietu „Pełne Zanurzenie”: sesja kontrolna
  Spotykamy się po ok. 3 miesiącach od zakończenia procesu, żeby omówić, jak efekty wspólnej pracy się zamanifestowały w Twoim życiu i utrwalmy je lub w razie potrzeby „pchamy” temat do przodu.

Pomogę Ci wskoczyć na falę prowadzącą do życia w przepływie.

Nazywam się Justyna Kowalska i jestem przewodniczką na „turkusowej ścieżce szamańskiej” – Syreną, która w bezpiecznej, błogiej atmosferze pomoże Ci zanurkować w Oceanie Twojej podświadomości, po to byś szybciej dotarła do takiego punktu w życiu, gdzie czujesz wolność, przepływ i spełnienie.

Jestem certyfikowanym praktykiem hipnozy transpersonalnej, której model zakłada, że człowiek jest istnieniem wielowymiarowym, składa się nie tylko z ciała i umysłu, ale również ma Duszę połączoną z Czymś Większym niż my sami. To narzędzie, które mi samej pomogło odzyskać flow, kiedy straciłam poczucie sprawczości i mierzyłam się z potrójną żałobą. Pomogło mi przetrwać w najtrudniejszych momentach, ukoić rany, a także wzmocniło mnie i przywróciło Zaufanie do procesu życia.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli na poniższej liście wciąż nie odnajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, wyślij mi je na ten adres email: syrena@turkusoweporaki.pl

Czy będę pamiętać przebieg sesji? Jak głęboko będę zrelaksowana?

Tak. Hipnoza Transpersonalna i Procesy Duchowe nie mają nic wspólnego z hipnozą sceniczną i technikami manipulacji, jakie możesz znać z filmów. W trakcie sesji jesteś zupełnie świadoma i kontrolujesz sytuację. Zawsze możesz się na coś nie zgodzić i w każdej chwili możesz przerwać. Nie tracisz świadomości podczas sesji, tylko wręcz przeciwnie - poszerzasz świadomość, przez co masz większe wglądy.

Podczas tej podróży wewnętrznej jestem przewodniczką, ale to Twoja Dusza trzyma stery i pokazuje Ci to, co przyczyni się dla Twojego Najwyższego Dobra. To Ty kontrolujesz, jak głęboko się zanurzamy.

Czy to terapia?

Sesje Zanurzenia to praca z -pod i -nad świadomością w oparciu o procesy duchowe i hipnozę transpersonalną o charakterze rozwojowym, jest narzędziem do samo-poznania. To nie jest psychoterapia w ujęciu akademickim lecz może być dobrym jej uzupełnieniem. Może mieć efekty terapeutyczne na poziomie duchowym i energetycznym, psychoterapii jednak nie zastępuje.


Nie diagnozuję i nie daję porad medycznych. Jeśli podejrzewasz u siebie np. kliniczną depresję, borderline, CHaD to polecałabym się skonsultować z psychologiem klinicznym lub psychiatrą.

Z kim pracujesz? Czy tylko z kobietami?

Najczęściej trafiają do mnie kobiety po 35 roku życia, które są w trakcie kryzysu duchowego lub ważnej tranzycji życiowej a nawet całkowitej rewolucji - rozwód, zmiana ścieżki kariery, przeprowadzka i takie, które bardzo chciałaby realizować marzenia lecz ciągle coś im staje na drodze.
To są kobiety, które się rozwijają, szukają odpowiedzi na pytania, czytają, jeżdżą na warsztaty rozwojowe, chodzą na kręgi, sięgają po takie narzędzia jak terapia ciała, Theta Healng, Księgi Akaszy, Ustawienia Systemowe, Tarot, Medytacje, Kąpiele w Dźwiękach, Medycyna Alternatywna.
Kobiety, które wierzą, że życie nie polega na osiąganiu i pogoni za sukcesem lecz ważniejsze jest dla nich spełnienie, poczucie sensu i głębi. To wrażliwe, kierujące się czuciem i sercem pasjonatki, uzdrowicielki, właścicielki małych biznesów lub przyszłe kreatorki Nowej Ziemi. W alternatywnej rzeczywistości byłyby podróżniczkami i z plecakiem eksplorowałyby świat, lecz w tym życiu wybrały macierzyństwo lub inne zobowiązania, przynajmniej na ten moment, a narazie są wewnętrznymi podróżniczkami po wielu wymiarach Swojego Ja.

Zdarza się, że pracuję również z mężczyznami o podobnych wartościach i problemach. Jeśli jesteś jednym z nich to zapraszam!

Jakie są „zadania domowe” i czy są obowiązkowe?

To może być medytacja, ćwiczenie mentalne lub fizyczne. To może być rytuał szamański, spacer, praktyka artystyczna, kąpiel ziołowa, spisanie refleksji lub zwykle pobycie ze sobą i swoimi emocjami. Być może polecę Ci jakąś książkę, film czy formę terapii.
Nic nie jest obowiązkowe, wszystko jest dobrowolne i Ty wybierasz to, co uważasz że Tobie służy!

Pamiętaj jednak, że skuteczność programu zależy od Twojego zaangażowania. Sesje pomagają zobaczyć ukryte źródła problemów i przetransformować ich energię, ale to co odkryjesz jest w Twoich rękach. Sesja nie jest zaczarowaną różdżką, która na pstryk wszystko zmieni, dlatego liczy się, to co robisz z uzyskaną informacją poza sesjami. To, co zaproponuję w ramach pracy domowej jest jedną z możliwych rzeczy, które możesz robić, żeby wzmocnić efekt sesji, ale nie jedyną i być może po sesji wpadniesz na jeszcze lepszy pomysł, jak to zrobić! Mocno wierzę, że poprowadzi Cię Twoja Wewnętrzna Mądrość 💙

Mam dylemat, co wybrać - pojedynczą sesję czy proces Pełne Zanurzenie?

Pojedynczą sesję Zanurzenia sugeruję w takich przypadkach:

 • gdy potrzebujesz jednorazowego wsparcia, jak szybkie przyjrzenie się problemowi lub ukojenie emocji
 • jeśli chcesz sobie sprezentować ceremonię na wejście w jakiś nowy etap życia, jak nowy projekt, przeprowadzka, nowy związek - jakbyś chciała tchnąć dobrą energię do tego nowego
 • gdy zastanawiasz się nad dłuższym procesem, ale najpierw chciałabyś sprawdzić, jak to działa.

Jeśli po pojedynczej sesji zdecydujesz się wykupić pakiet kilku sesji, to ta zostanie uznana za pierwszą sesje pakietu, więc jej koszt zostanie odjęty od ceny pakietu.

Jeśli potrzebujesz głębszej pracy nad jakimś obszarem Twojego życia czy uporczywym problemem lub chcesz poznać siebie głębiej zdecyduj się na pakiet.

Pakiet 4 sesji Głębokie Zanurzenie wystarcza w większości na transformowania jednego problemu.

Pakiet Pełne Zanurzenie to dłuższa i bardziej kompleksowa podróż transformacyjna. 7 sesji i dodatkowa sesja kontrolna po zakończeniu procesu umożliwiają pełniejszą transformację i lepsze utrwalenie nowych wzorców. Pomogą Ci w tym też dwie medytacje - pierwszej będziesz słuchać pomiędzy sesjami, drugą dostaniesz po siódmej sesji i będzie dostosowana do tego, co pojawiło się podczas wspólnej pracy.

Na pakiet decyduj się w zależności jak głębokiej potrzebujesz teraz zmiany i jaki masz budżet.

Wciąż zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Umów się na ok. 20-minutową bezpłatną konsultację, podczas której opowiem Ci, jakmpracuję i odpowiem na Twoje pytania.