Pragniesz?

Chciałabyś wreszcie w pełni realizować swoje marzenia i kreować życie, którym możesz się cieszyć – czuć lekkość, wolność, nasycać się istnieniem.

***

Jesteś gotowa?

Jesteś gotowa by rozpuścić blokady, które stoją Ci na drodze do życia w przepływie, uwolnić traumy, oswoić lęki, ukochać cienie i wyłowić potencjały.

***

Potrzebujesz?

Zatrzymać się, wziąć głęboki oddech, i w spokoju spojrzeć na swoje życie bez oceniania, z czułością i szacunkiem do tego wszystkiego, co Cię do tej pory spotkało.

***

Zapraszam Cię do hipnotycznej podróży w głąb siebie – zanurzenia się w Oceanie Twojej podświadomości.

Cześć, nazywam się Justyna Kowalska i jestem certyfikowanym praktykiem hipnozy transpersonalnej, której model zakłada, że człowiek jest istnieniem wielowymiarowym, składa się nie tylko z ciała i umysłu, ale również ma Duszę połączoną z Czymś Większym niż my sami.

To narzędzie, które mi samej pomogło odzyskać flow, kiedy straciłam poczucie sprawczości i mierzyłam się z żałobą. Pomogło mi przetrwać w najtrudniejszych momentach, odbudować się na nowo, dzięki czemu odważnie zaczęłam realizować swoje marzenia.

Praca z podświadomością jest wielowymiarowa, działa
na wielu poziomach: osobistym, relacyjnym, zawodowym, duchowym. Pomaga dotrzeć do pierwotnego źródła problemów, ukoić dawne rany i traumy, zaprogramować umysł na wymarzoną przyszłość.

Oto najczęstsze wyzwania nad jakimi pracujemy z moimi klientkami:

 • Poczucie blokady w realizacji planów i marzeń
 • Auto-sabotaż, brak wiary w siebie
 • Zmęczenie, poczucie ładowania energii nie tam gdzie trzeba
 • Problem z uwolnieniem się ze starych zobowiązań i relacji
 • Kryzys duchowy, tożsamości, wieku średniego
 • Stres, przeciążony system nerwowy

Klientki też przychodzą do mnie, żeby się naładować pozytywnie:

 • ukoić trudne emocje: smutek, strach, żal, złość, poczucie winy
 • zaprogramować umysł na realizację planów i marzeń,
 • sprezentować sobie ceremonię na nowy etap życia,
 • podpiąć się do Źródła własnej mocy,
 • otworzyć się na kompletnie nowe możliwości

Szczegóły Sesji Indywidualnych

Czas trwania jednej sesji: 75-90 minut.

Sesje odbywają się online na platformie Zoom.

Podczas sesji używam różnych metod dostosowanych indywidualnie: hipnoza transpersonalna, hipnocoaching (coaching w stanie głębokiej relaksacji), regresing, praca z oddechem) wspomagam się arteterapią, archetypami, rytuałami.

Sugeruję działania do wykonania po sesji, które mają za zadanie wspomóc efekt procesu.


Co się dzieje po kliknięciu w przycisk?

 1. Wybierz termin spotkania
  Po wybraniu terminu 20-minutowej bezpłatnej konsultacji dostaniesz maila z potwierdzeniem rezerwacji z linkiem do spotkania na platformie Zoom lub GoogleMeets. Dostaniesz też maile z przypomnieniem o spotkaniu.
 2. Konsultacja
  Podczas konsultacji rozmawiamy o Twojej sytuacji i Twoich potrzebach. Na ich podstawię proponuję Ci formę współpracy. Masz też okazję na zadanie pytań i sprawdzenia czy mój sposób i moja osoba są dla Ciebie odpowiednie.
 3. Opłacasz program zgodnie z instrukcjami jakie Ci wyślę i wybierasz termin pierwszej sesji.
 4. Przygotowanie
  Sesja trwa ok 75-90 min, ale wygospodaruj sobie conajmniej 2 godziny w razie przedłużenia sesji i żeby odpocząć po jej zakończeniu. Przed sesją przygotuj sobie przestrzeń, tak by podczas wpotkania mieć ciszę i spokój.
 5. Sesja
  Na początku sesji omawiamy intencję i cel pracy. Potem relaksujemy umysłu ciało i zaczynamy głęboką pracę. Pod koniec sesji podsumowywujemy wglądy i możliwe Twoje kolejne kroki.
 6. Prace domowe
  Pomiędzy sesjami czasem będę Ci proponować indywidualnie dobrane praktyki, jak ćwiczenia i rytuały, które będą Cię wspierały w procesie.

Poznaj metodę

Co się dzieje podczas sesji Zanurzenia?

Podczas Zanurzenia Twoje ciało relaksuje się, mózg wchodzi w fale Theta i rozluźnia się, czujesz się błogo i bezpiecznie. Wchodzisz w stan poszerzonej świadomości, a Twoje Ego puszcza kontrolę, prowadzenie przejmuje Twoje Wyższe Ja, dzięki czemu możesz:

 • spojrzeć na swój problem z innej perspektywy,
 • znaleźć rozwiązania,
 • dotrzeć do zapomnianych wspomnień,
 • przeprogramować wpisane w podświadomość programy

Poznaj najważniejsze techniki, jakich używam podczas sesji

HIPNOZA TRANSPERSONALNA

Hipnoza transpersonalna skupia się na odkrywaniu głębszych warstw umysłu i rozwijaniu samoświadomości, niekoncentrując się jedynie na eliminacji objawów. Pomaga zintegrować osobowość, zrozumieć relacje ze sobą i otoczeniem, oraz szukać większego sensu życia.

Każda sesja jest unikalna, może mieć przebieg symboliczny, biograficzny, okołoporodowy, rodowy, karmiczny. Model transpersonalny zakłada, że człowiek jest istnieniem wielowymiarowym, oprócz ciała i umysłu, posiada Duszę i połączenie z Czymś Większym niż my sami.

Stan głębokiej relaksacji podczas sesji umożliwia dostęp do podświadomości i nadświadomości, a stery przejmuje Wyższe Ja (Dusza) klientki i prowadzi w zgodzie z jej potrzebami, wartościami i gotowością na przeżycia wykraczające poza logikę i racjonalność. To ułatwia zrozumienie korzeni problemów oraz odkrywanie potencjałów i celów życiowych.

Certyfikat Praktyka Hipnozy Transpersonalnej zrobiłam u Dagmary Konopackiej z Polskiego Instytutu Hipnozy.

REGRESING

Regresing (lub hipnoza regresyjna) to proces  odkrywania wydarzeń z przeszłości lub nawet poprzedniego życia, które mogły wpłynąć na obecne emocje i zachowanie. 

Celem tego procesu jest zrozumienie, zintegrowanie i uzdrowienie traum, konfliktów lub problemów, które mogą wpływać na obecne życie klientki. Pomaga zbliżyć się do źródeł wyzwań, co może prowadzić do lepszego samopoznania i pozytywnych zmian w życiu.

Regresingu uczyłam się u Justyny Falkowskiej w ramach certyfikatu Terapeuty Nowej Ziemi.

TECHNIKI PROGRAMOWANIA UMYSŁU

Techniki programowania umysłu to zbiór narzędzi pomagających pozytywnie wpływać na nasze myśli, nawyki i przekonania. Wykorzystują zrozumienie działania umysłu i mózgu, w tym neuronauki, by zwiększyć pewność siebie, osiągać cele i radzić sobie z wyzwaniami w życiu.

Ja najczęściej sięgam do metody Silvy, opartej o praktyki relaksacyjne, wizualizacje i afirmacje, które wpływają na podświadomość. Łączenie świadomego poziomu umysłu (myśli, decyzji i działań) z poziomem podświadomości (naszymi ukrytymi, nieuświadomionymi procesami myślowymi i emocjami) pozwala na lepsze wykorzystanie ich potencjału, co wspomaga proces zmiany, osiąganie celów i rozwój osobisty.

Metody Silvy uczyłam się w 2002 roku i od tamtej pory, co jakiś czas sobie o niej przypominam i wtedy dzieją się cuda…

KĄPIEL ENERGETYCZNA

Kąpiel energetyczna to praktyka harmonizacji i oczyszczenia energii życiowej z wykorzystaniem medytacji, wizualizacji i praktyk energetycznych.  Zanurzamy się w pozytywnym energetycznym polu, co sprzyja odprężeniu, wzmocnieniu ciała i umysłu, umożliwiając odkrycie nowego poziomu witalności i spokoju. To Pole może nazywać Polem Morficznym, Polem Wszystkiego co Jest, Polem Miłości czy Źródłem. 

Ja stosuję kąpiel energetyczną w ramach otwierania przestrzeni przy wprowadzaniu w stany hipnotyczne na początku sesji. Zdarza się, że cała sesja jest Kąpielą w Wysokich Energiach, jeśli klient chce poprawić samopoczucie, dobrostan i zwiększyć harmonię w życiu bez zaglądania w podświadomość. Czasem Kąpiel Energetyczna jest zamawiania, jako ceremonia na nową drogę, nowy etap życia i w takim też celu używam jej podczas ostatniej sesji dłuższego procesu.

W 2001 zrobiłam 1 stopień REIKI Usui, powtórzyłam go w roku 2022 i zrobiłam kolejny stopień. Uzdrawiania energetycznego uczyłam się też u Justyny Falkowskiej w ramach Certyfikatu Terapeuty Nowej Ziemi. Jednak największy wpływ miało życie nad Oceanem na Wyspach Kanaryjskich, gdzie „spłynęła na mnie” samoistnie ta metoda, dlatego nazwałam ją Kąpielą Energetyczną czy Oceanicznym Reiki. Wzmacniałam ją, praktykując podczas pobytu nad Atlantykiem na Florydzie i podróży przez miejsca mocy w Peru i Boliwii. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli na poniższej liście wciąż nie odnajdujesz odpowiedzi na swoje pytanie, wyślij mi je na ten adres email: syrena@turkusoweporaki.pl

W Twoim kalendarzu nie widzę terminu, który mi pasuje. Czy moźemy umówić się mimo to?

Tak. Wyślij do mnie maila ze swoją dostępnością i postaramy się ustalić termin. Jeśli to nie będzie możliwe, wpiszę Cię na listę oczekujących.

Napisz maila na ten adres: syrena@turkusoweporanki.pl

Czy będę pamiętać przebieg sesji? Jak głęboko będę zrelaksowana?

Tak. Hipnoza Transpersonalna i hipno-coaching nie mają nic wspólnego z hipnozą sceniczną i technikami manipulacji, jakie możesz znać z filmów. W trakcie sesji jesteś zupełnie świadoma i kontrolujesz sytuację. Zawsze możesz się na coś nie zgodzić i w każdej chwili możesz przerwać. Nie tracisz świadomości podczas sesji, tylko wręcz przeciwnie - poszerzasz świadomość, przez co masz większe wglądy.

To od Ciebie zależy, jak głęboko się zanurzamy.

Czy to terapia?

Sesje Zanurzenia to praca z -pod i -nad świadomością w oparciu o procesy duchowe i hipnozę transpersonalną o charakterze rozwojowym, jest narzędziem do samo-poznania. To nie jest psychoterapia w ujęciu akademickim lecz może być dobrym jej uzupełnieniem. Może mieć efekty terapeutyczne na poziomie duchowym i energetycznym, psychoterapii jednak nie zastępuje.


Nie diagnozuję i nie daję porad medycznych. Jeśli podejrzewasz u siebie np. kliniczną depresję, borderline, CHaD to polecałabym się skonsultować z psychologiem klinicznym lub psychiatrą.

Z kim pracujesz? Czy tylko z kobietami?

Najczęściej trafiają do mnie Wsrażliwe Kobiety po 35 roku życia, które chcą się spełniać wnosząc coś dobrego do świata. Już kroczą swoją ścieżką serca, lecz napotykają na przeszkody w ich realizacji, są przytłoczone rzeczywistością lub trudnymi wydarzeniami.

Pojawiają się także kobiety w trakcie kryzysu duchowego lub ważnej tranzycji życiowej a nawet całkowitej rewolucji - rozwód, zmiana ścieżki kariery, przeprowadzka i takie, które bardzo chciałaby realizować marzenia lecz ciągle coś im staje na drodze.

„Turkusowe Kobiety, są wrażliwe i czasem za delikatne dla naszego pędzącego świata, ale to tym bardziej sprawia, źe rozwijają się, szukają odpowiedzi na pytania, czytają, jeżdżą na warsztaty rozwojowe, chodzą na kręgi, sięgają po takie narzędzia jak terapia ciała, oddech, medytacja, Theta Healng, Księgi Akaszy, Ustawienia Systemowe, Tarot, Kąpiele w Dźwiękach, Medycyna Alternatywna, zanurzanie się w naturze. Bo mają dużą potrzebę pogłębienia kontaktu ze sobą.

Uzdrawiając siebie, uzdrawiają świat. Realizując swoje marzenia i piękne wizje, sprawiają że świat staje się przyjemniejszym miejscem do życia

Zdarza się, że pracuję również z mężczyznami o podobnych wartościach i problemach. Jeśli jesteś jednym z nich to zapraszam!

Jakie są „zadania domowe” i czy są obowiązkowe?

To może być medytacja, ćwiczenie mentalne lub fizyczne. To może być rytuał szamański, spacer, praktyka artystyczna, kąpiel ziołowa, spisanie refleksji lub zwykle pobycie ze sobą i swoimi emocjami. Być może polecę Ci jakąś książkę, film czy formę terapii.
Nic nie jest obowiązkowe, wszystko jest dobrowolne i Ty wybierasz to, co uważasz że Tobie służy!

Pamiętaj jednak, że skuteczność tego procesu zależy od Twojego zaangażowania. Sesje pomagają zobaczyć ukryte źródła problemów i przetransformować ich energię, ale to co odkryjesz jest w Twoich rękach. Sesja nie jest zaczarowaną różdżką, która na pstryk wszystko zmieni, dlatego liczy się, to co robisz z uzyskaną informacją poza sesjami. To, co zaproponuję w ramach pracy domowej jest jedną z możliwych rzeczy, które możesz robić, żeby wzmocnić efekt sesji, ale nie jedyną i być może po sesji wpadniesz na jeszcze lepszy pomysł, jak to zrobić! Mocno wierzę, że poprowadzi Cię Twoja Wewnętrzna Mądrość 💙

Wciąż zastanawiasz się czy to dla Ciebie?

Umów się na ok. 20-minutową bezpłatną konsultację, podczas której opowiem Ci, jak pracuję i odpowiem na Twoje pytania.