Gotowe i dostępne obrazy

Tęsknisz za Oceanem, marzysz o tym, żeby codziennie budzić się z widokiem na Morze? Zaproś je do siebie! Taki obraz wniesie harmonię do Twojego domu i przestrzeń do Twojego Wnętrza – pomoże Ci się wyciszyć, wejść w medytacje. Będzie Twoim osobistym okienkiem na morze.

„Okno na Magentę”

Mini-seria inspirowana kolorem roku 2023 wg Pantone – o rozbudzaniu energii życia po trudnych czasach, o nadziei i witalności. Wykonane na wystawę „Viva Magenta” kolektywu Sisters in Arts w Galerii Antresola w Chorzowie. Akryl na płótnie. Średnica 45cm. Cena: 500zł/ obraz

„Rozmowy z Oceanem”

Obrazy malowane na wulkanicznych plażach wyspy La Palma.
Technika mieszana na sklejce – akryl, włóczka, lycra, elementy organiczne (wulkaniczny piasek, suszony kaktus, liście bananowca)
Wymiary 20x30cm. Cena 350zł 200zł/obraz

Hej, tu Syrena!

Kilka lat temu wyruszyłam w podróż po Wyspach Kanaryjskich. Mieszkałam wtedy w jaskiniach, namiotach i na dzikich plażach. Tam, na wybrzeżach Atlantyku, wsłuchiwałam się w pieśni fal, mieszałam farbę i wcierałam w nią piasek z plaży – malowałam obrazy, w które zaklinałam podszepty Oceanu. W takich okolicznościach narodziłam się jako Syrena.

Coraz częściej rozmawiałam z Oceanem, dostawałam od niego wskazówki, odpowiedzi na nurtujące pytania – czułam się prowadzona. Te nasze spotkania były bardzo intymne, ale w pewnym momencie dostałam zaproszenie od Oceanu by wymalować intencje innych ludzi. Jakież było moje zdziwienie, kiedy podczas procesu malowania spływały na mnie wizje, symbole i wskazówki dla osób, dla których tworzyłam obrazy. Tak wkroczyłam na turkusową ścieżkę szamańską.

Zamów szamański obraz energetyczny dla siebie

Masz marzenie, pragnienie, wizję – intencję do zamanifestowania? Chcesz otworzyć się na przepływ?
Podziel się ze mną swoją intencją, ja ją wezmę do serca, pójdę z nią nad Ocean, by z nim porozmawiać o Tobie. Zanurzona w jego błękitnej energii, namaluję dla Ciebie obraz, który pomoże urzeczywistnić Twoją intencję, stworzę dla Ciebie Oceaniczną Mandalę Przepływu.

Jak powstanie Twój obraz?

Najpierw spotkamy się na krótką 30-minutową rozmowę, podczas której opowiem Ci o tym jak powstanie Twój obraz energetyczny, ustalimy zasady współpracy, wybierzesz wielkość obrazu, format. Po zaakceptowaniu warunków i wpłaceniu zaliczki, zabiorę się do tworzenia.

1/ Twoja Intencja

Spotkamy się na około 60-90-minutową rozmowę onlajn, by porozmawiać o Twojej intencji.

Jeśli nie masz jej w pełni sprecyzowanej nie przejmuj się, bo po to jest to spotkanie, żebyśmy obie poczuły i zrozumiały, czego tak naprawdę w danym momencie potrzebujesz. Sama sesja jest już krokiem w kierunku urzeczywistnienia Twojej Intencji i ważną częścią rytuału.

2/ Vision Quest

Idę na pielgrzymkę z Twoją intencją do Oceanu, ale jeśli potrzebujesz zwrócić się do rzeki, wodospadu, wulkanu, góry lub drzewa – to też mam z nimi bardzo dobrą relację.

Sama droga do miejsca, w którym będę malować, jest medytacją w Twojej intencji. Najczęściej idę pieszo, czasem nawet kilka dni. Droga pomaga mi zrzucić z barków codzienność i wprowadzić się w pewien stan transu, który otwiera mnie na przepływ energii z przyrody.

3/ Rytuał

Kiedy jestem już w miejscu docelowym rozpoczynam rytuał. Najczęściej medytuję, piszę lub tańczę, by jeszcze głębiej wejść w stan potrzebny do „zaklinania”. Często spędzam noc w danym miejscu i dopiero następnego poranka, w stanie pół-snu, kiedy moja relacja z Naturą nie jest zaburzona krytycznym myśleniem, zabieram się za malowanie. 

Pozwalam intuicji prowadzić mą rękę i słucham podszeptów natury. Czasem sama natura staje się częścią obrazu, piasek z plaży lub pył wulkaniczny mieszają się z farbą, tworząc trójwymiarową strukturę, której chce się dotykać. Obraz schnąc w miejscu malowania, jeszcze bardziej absorbuje jego energię.

4/ Droga do domu

Wysyłam Ci zdjęcia Twojego obrazu i jeśli czujesz, że tak – to dla Ciebie, przygotowuję obraz do wysyłki. Ale możesz też mieć prośbę o drobne poprawki, lub stwierdzić, że chcesz bym jeszcze trochę „poczarowała”.

Po akceptacji i opłacie, wysyłam Ci obraz – teraz może on pracować w Twoim wnętrzu. Dostaniesz też nagranie audio, w którym opowiem Ci o twoim obrazie, jak powstawał, gdyż czasem ten proces odzwierciedla to, co się u Ciebie dzieje. Jeśli pojawią się wyraźne wizje i przekazy dla Ciebie, też Ci je nagram.

5/ Domknięcie

Po kilku miesiącach zaproponuję 30-minutowe spotkanie, by spytać jak obraz w Tobie pracuje i jak ma się Twoja intencja. To będzie mini ceremonia dopełniającą i domykająca proces.

Chcesz magiczny obraz stworzony specjalnie dla Ciebie?

Zapraszam na bezpłatną ok. 30 minutową rozmowę, podczas której ustalimy zasady współpracy, wybierzesz wielkość obrazu, format. Zrobię wycenę i dopiero po tych ustaleniach oraz wpłaceniu zaliczki, zaczynamy przygodę.