Turkusowy poranek Syreny

Pobierz bezpłatnie baśń medytacyjną, posłuchaj podszeptów Oceanu, zrelaksuj się i poczuj moc natury!

Czy słowa takie jak linia horyzontu, bezkres, pieszczoty wiatru, podszepty fal wywołują zapraszające emocje lub niewyjaśnialną tęsknotę? Masz ochotę przenieść się do świata, w którym drzewa, gwiazdy i ocean pomagają odzyskiwać utraconą moc i odkrywać głębię, jaka nas w drzemie, a której nawet sami nie śmiemy przeczuwać? Zapraszam cię do baśniowej podróży!

Hej, tu Syrena!

Kiedyś nazywałam się Justyna Kowalska, byłam wypaloną reżyserką teatralną i scenarzystką z depresją. Głęboki kryzys wewnętrzny sprawił, że rzuciłam wszystko i wyruszyłam w podróż po Wyspach Kanaryjskich. Tam w jaskiniach, na wzgórzach, na plażach odzyskiwałam siebie – śpiąc na dziko i budząc się w sercu przyrody. Któregoś poranka, gdy wpatrywałam się w linię horyzontu, usłyszałam jak Ocean szepcze moje nowe imię: Sirena, co po hiszpańsku znaczy Syrena. Potem wyrósł mi ogon i zaczęły dziać się cuda. Dziś jestem daleko od Oceanu, ale moje poranki wciąż bywają turkusowe. Jak to się stało? Dowiesz się z baśni medytacyjnej o jednym o najmagiczniejszych poranków nad Oceanem, jakie przeźyłam.

Usiądź na magicznym fotelu, wsłuchaj się w głos Syreny i zobacz, dokąd Cię zabierze…

Opinie Słuchaczek

Twoje baśnie otwierają przestrzeń.

Twoje baśnie otwierają przestrzeń. Zmieniają rzeczywistość. Uwielbiam Twój głos. A wierz mi rzadko potrafie kogoś słuchać na nagraniu. Całą noc mi się śniłaś. Byłam DELFINEM. Przemierzałyśmy czas i przestrzeń w bardzo szybkim tempie, patrząc na to, jak ludzkość zmienia Planetę. Zatrzymałyśmy się, przy formacji skalnej, gdzieś na środku wielkiej, niebieskiej, spokojnej wody. Spytałaś o tantrę, ale nie rozmawiałyśmy. W moim umyślę wybuchła masa pojęć, teorii, historii, doświadczeń. Zatrzymałam się i postanowiłam zamiast słowami, opisać to obrazami, które wizualizowałam w głowie. Rozumiałaś. Dla Tantry jest jedna rzeczywistość, jedna Świadomość, dla legendarnych mieszkańców zatopionej Atlantydy, zwanych delfinami, również. Jedna świadomość choć wiele wymiarów. Złamałyśmy czas, przestrzeń, sposób komunikacji. Zaprowadziłaś mnie do domu, Syreno. Dziękuję.

Ani Ma
terapeutka ciała

Podoba mi się twoja narracja

Podoba mi się twoja narracja jak prowadzisz ją. Wow Wow Wow Wow szukałam drobnych rytuałów … zaczęłam malować horyzont słowami. .. och och nie zatrzymuj turkusowych poranków dla siebie, znajdź turkusowe plemię… wyszepcz pytanie… och och

Hanna Wierchoła
terapeutka

Justyna byłam wczoraj z Tobą na La Palmie

Justyna byłam wczoraj z Tobą na La Palmie! ❤ Położyłam się o 19:00 na chwilę i już nie wstałam 😛 patrzyłam z Tobą w ocean 🌊🌊 Praca głosem niesamowita! ❤ Dziękuję za tę podróż ❤ 🧜‍♀️”

Aneta Wiertlak
uzdrowicielka

Pobierz medytacyjną Baśń o Turkusowym poranku Syreny.

Wybierz się w baśniową podróż na piękną La Palmę, odwiedź ogród Syreny, jej magiczną jaskinię i posłuchaj podszeptów Oceanu. Zrelaksuj się i poczuj uzdrawiającą moc natury.

Wypełnij formularz by otrzymać dostęp do nagrania audio.